Vorgod-Barde Motion og Fritid

  Navn Adresse Postnr Telefon Mobil Email
Hovedbestyrelsen Brian Vestersager Nørregårdsvej 5 6920   29857789 bpv@newmail.dk
Hovedbestyrelsen Kenneth Kaas Sølbæk Pedersen Anemonevej 34 6920   41644129 knped@live.dk
Hovedbestyrelsen Mark Øe Nørgaard Anemonevej 7 6920   99555887 mark@noergaard.eu
Hovedbestyrelsen Betina Nielsen Anemonevej 6 6920   22990497 betina-nielsen@privat.dk
Hovedbestyrelsen Simon Sikjær Sørensen  Torvegade 20 6920   29261604 s.sorensen@live.dk
             
Fodboldudvalg Senior Lars Holmgaard Klematisvej 56 6920 20279656 20279656 larsdon@hotmail.com
Fodboldudvalg Senior Simon Sikjær Sørensen  Torvegade 20 6920   29261604 s.sorensen@live.dk
Fodboldudvalg Senior Thomas Pilgaard Nørgaard Torvegade 12c 6920   61402951 thomas@noergaard.eu
             
Fodboldudvalg Ungdom Michael Gade Bøglyvej 6 6920   23231781 kirstenogmichael@mail.dk
Fodboldudvalg Ungdom Jette Fromberg Nielsen Klematisvej 4 6920 97175958 27640002 jetteogkimnielsen@gmail.com
Fodboldudvalg Ungdom Danny Schelander Brodersen Solbakken 1 6920   20605168 dsbrodersen@gmail.com
Fodboldudvalg Ungdom Ole Høgh Poulsen Spurvevej 2 6920   20166713 ohpbi@hotmail.com
Fodboldudvalg, repræsentant
Michael Gade          
Bøgelyvej 2 6920   23231781 kirstenogmichael@mail.dk
Fodboldudvalg, repræsentant Danny Schelander Brodersen Solbakken 1 6920   20605168 dsbrodersen@gmail.com
             
Håndboldudvalg Kirsten Holmgaard Jensen Klematisvej 23 6920   29179250 kir.holm.jen@gmail.com
Håndboldudvalg Helene Horsholt Vorgodvej 29a 6920   51299716 helene_horsholt_hehe4@hotmail.com
Håndboldudvalg Louise Lynge Nielsen  Nr. Viumvej 60 6920   60925638 lyngea84@gmail.com
Håndboldudvalg Tove Ø. Noe Vibevej 38 6920   25522488 vibevej38@gmail.com
             
Fitnessudvalg Michael Pedersen Bellisvej 6 6920   25142126 pedersen61255@gmail.com
Fitnessudvalg Lilian Andersen Bellisvej 12 6920   61275451 lilian.bellisvej@gmail.com
Fitnessudvalg Kjeld Kjeldgaard Klematisvej 23 6920 61606920 61606920 lyngbakkegaard@gmail.com
Fitnessudvalg Tove Ø. Noe Vibevej 38 6920   25522488 vibevej38@gmail.com
Fitnessudvalg Vbmffitness Vorgodvej 35 6920     lyngbakkegaard@gmail.com
             
Gymnastikudvalg Betina Nielsen Anemonevej 6 6920   22990497 betina-nielsen@privat.dk
Gymnastikudvalg Kamilla Bisgaard Madsen  Karlsmosevej 3 6920   96945396 kbmadsen1983@gmail.com
Gymnastikudvalg Karina Bank Overgaard Klematisvej 54 6920   20963993 karina1986@msn.com
Gymnastikudvalg Lasse Dam Vester Bardevej 5 6920   29925543 lassedam1@hotmail.com
Gymnastikudvalg Lilian Andersen Bellisvej 12 6920   61275451 lilian.bellisvej@gmail.com
Gymnastikudvalg Rebecca Knudsen Klematisvej 17 6920 29210850 29210850 a-knudsen@hotmail.com
             
Badmintonudvalg Vbmfbadminton Mette Højbjerg Vorgodvej 35 6920     meven@vestas.com
             
Pedalklubben Hans Jørgensen Kongevejen 36, Vorgod 6920 51803888 51803888 hansjoer@besked.com
Pedalklubben Charlotte Horsholt Vorgodvej 29a 6920   40626080 charlottehorsholt@hotmail.com
Pedalklubben Kjeld Kjeldgaard Klematisvej 23 6920 61606920 61606920 lyngbakkegaard@gmail.com
Pedalklubben Martin Lund Andersen Klematisvej 5 6920   29452059 klematisvej5@privat.tele.dk
Pedalklubben Ove Kviesgaard Gartnerbuen 6 6920 97175918 40415070 ove.kviesgaard@privat.dk
Pedalklubben Johannes Breinholt Overgårdsvej 5 6920   40119334 kratgaarden@mail.tele.dk
             
Petanqueudvalg Doris Vestergård Gl. Skolevej 4 6920 97175548 61746582 dorisvestergaard@gmail.com
Petanqueudvalg Anders Aagaard Gl. Skolevej 4 6920 97175548    
Petanqueudvalg Sonja Weilgaard Vibevej 40 6920 97175143    
             
Løbeudvalg Susanne Ringive Korsholm Damgårdsvej 1, Vorgod 6920 97175595 40144595 sts@mail.mira.dk
             
Revyudvalg Irene Lund Pedersen Kongevejen 3 6920 25521726 25521726 irene.lund.pedersen@gmail.com
Revyudvalg Simon Sørensen Timringvej 2 6920 24647404 24647404 simon.sorensen1996@icloud.com
             
Kridtmester Hans Olesen Baunsvej 6920 97175651    
             
Støtteudvalget Betina Nielsen Anemonevej 6 6920   22990497 betina-nielsen@privat.dk
Støtteudvalget Lars Old Jensen Klematisvej 19 6920 97175951 61168954 loj@kpkomponenter.dk
             
Stadionansvarlig Ole Høgh Poulsen Spurvevej 2 6920   20166713 ohpbi@hotmail.com
             
Sportsugenudvalg & Festudvalg Allan Lodal Lynge Baunsbjergvej 13 6920 26351555 26351555 a.lynge85@gmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Camilla Ørtoft Bøgelundsvej 8 6920   60245712 milleoe@hotmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Christian Mølkjær Jensen Spurvevej 12 6920   96945651 bcmj12@gmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Jakob Mastrup Nørlundvej 17 6920 51835810 51835810 jakob.mastrup@gmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Jannie Alstrup Jensen Vibevej 5 6920   30310337 alstrup87@hotmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Ole Høgh Poulsen Spurvevej 2 6920   20166713 ohpbi@hotmail.com
Sportsugenudvalg & Festudvalg Thomas Pilgaard Nørgaard Torvegade 12c 6920   61402951 thomas@noergaard.eu
Sportsugenudvalg & Festudvalg Torben Jensen Klematisvej 27 6920 97191194 23210196 torket@mail.dk
             
Kampfordeler Fodbold Danny Schelander Brodersen Solbakken 1 6920   20605168 vbmofkampfordeler@gmail.com
Kampfordeler Fodbold Thomas Pilgaard Nørgaard Torvegade 12c 6920   61402951 thomas@noergaard.eu
             
Julemesseudvalg Elsabeth Nielsen - 6920   22788219  
Julemesseudvalg Inga Pradsgaard Nørlundvej 10 6920 97175421 22976378 pradsgaard@mail.dk
Julemesseudvalg Jette Pletbjerg Klematisvej 24 6920 97175647 22333099 pletbjerg@energimail.dk
Julemesseudvalg John Horsholt Vorgodvej 29a 6920 22175360 22175360 johnhorsholt@gmail.com
Julemesseudvalg Solveig Hasager Kirk Gl Skolevej 6 6920 97175607 20165607 gl6@ofir.dk
Julemesseudvalg Tine Jørgensen Solskrænten 3 6920 21956871 21956871 tinej37@gmail.com
Julemesseudvalg Vickie Dissing Vestergaard Rolighedsstræde 4 6933   28832751 vickiedissing@live.dk
             
Teltudvalg Kennet Andersen Kongevejen 34 6920   22128807 lager@rimmerhus.dk
Teltudvalg Lars Holmgaard Klematisvej 56 6920 20279656 20279656 larsdon@hotmail.com
Teltudvalg Thomas Pilgaard Nørgaard Torvegade 12c 6920   61402951 thomas@noergaard.eu
             
ESportudvalg Lars Kogi Horsholt Smallegade 4b 6920     lars.kogi@gmail.com
ESportudvalg Niels Bayer Hald Vesterbarde Vej 6 6920 86643076 60152582 nielshald_2@hotmail.com

Vorgod-Barde Hallen

Et samlingspunkt for idræt og kultur, hvor kreative ideér skaber nye aktiviteter.

Her vægter og skaber vi gode rammer!

Muligheder

Find os her

Vorgodvej 35
6920 Videbæk
40 15 58 75

Hallen er åben

  • Mandag-Fredag: 05:30 - 22:00
  • Lørdag: 05:30 - 22:00
  • Søndag: 05:30 - 22:00